DPS objavio snimak incidenta na Koniku

Portparol Demokratske partije socijalista (DPS) Miloš Nikolić tvrdi da je danas na Koniku odbornički kandidat GP URA na izborima u Podgorici Sead Mandić prijetio aktivistima Pokreta “Svi za naš grad” ministrom unutrašnjih poslova Filipom Adžićem.

“Odbornički kandidat GP URA na izborima u Podgorici Sead – Sejo Mandić, poznat po izjavi da je Dritan Abazović treći sin Srđana Đokovića, danas na Koniku otvoreno prijeti aktivistima Pokreta ‘Svi za naš grad’ ministrom unutrašnjih poslova Filipom Adžićem”, napisao je Nikolić na Tviteru.

On je pozvao državne organe da hitno reaguju, spriječe zloupotrebe državnog aparata i omoguće stanovnicima Podgorice da iskoriste svoje biračko pravo.

RTCG

Provjerite slična mjesta

RADONJIĆ: Sudu nije predata optužnica protiv Injac

Optužnica protiv bivše ministarke odbrane Olivere Injac nije predata Višem sudu, već je postupak pred …