Evo kompletne odborničke liste “Svi za naš grad-dr Ivan Vuković”

Pokret “Svi za naš GRAD – dr Ivan Vuković” koji predvodi Demokratska partija socijalista (DPS) predstavio je večeras odborničku listu sa kojom će nastupiti na predstojećim lokalnim izborima u Podgorici 23. oktobra.

“Lista, na čijem čelu je aktuelni gradonačelnik Podgorice, dr Ivan Vuković, broji 58 kandidata koji su istaknuti pojedinci, posvećeni, odgovorni, generacijski različiti, ali svi do jednog spremni da rade u najboljem interesu našeg grada. Pokret “Svi za naš GRAD – dr Ivan Vuković” okuplja građane koji žele da Podgorica nastavi da se razvija kao evropski, savremeni grad, grad po mjeri svakog njegovog stanovnika”, navodi se u saopštenju.

Ovo su kandidati za odbornike u podgoričkom parlamentu prema redosljedu na listi:

Ljiljana Racković

Miljan Joksimović

Ivan Vujović

Janko Žujović

Maša Šturanović

Senad Gačević

Azedina Adžović-Škrijelj

Luka Gajović

Nela Tatar

Stefan Šaponjić

Dejan Asanović

Nina Perunović

Boris Brnović,

Ivan Marković

Adel Omergić

Maša Vučinić

Boris Vuković

Luka Pavićević

Milena Jovović

Stefan Milonjić

Milica Milačić

Đorđe Suhih

Vijesti

Provjerite slična mjesta

Obilježen Međunarodni dan starih – Opština Pljevlja više od deset godina uspješno radi na inkluziji

Predsjednik Opštine Pljevlja Rajko Kovačević primio je uoči Međunarodnog dana starijih osoba gerontodomaćice koje u …